dentystanapradze.pl

„Dr Agnieszka Wronka” – właścicielka Gabinetu, nie tylko pasjonatka ortodoncji, ale również wykwalifikowany lekarz dentysta specjalista ortodoncji, posiadający gruntowne wykształcenie medyczne oraz odpowiednie uprawnienia do prowadzenia leczenia ortodontycznego.

unnamed

Leczenie specjalistyczne wad zgryzu dzieci i dorosłych:

  • leczenie wczesne dzieci: monitorowanie wzrostu szczęk , rozwoju zgryzu, wymiany zębów, eliminacja dysfunkcji , wdrożenie leczenia w najbardziej optymalnym dla dziecka czasie
  • leczenie zębowych wad zgryzu aparatami stałymi
  • przygotowanie ortodontyczne do operacji ortognatycznych
  • pełna diagnostyka oraz dokumentacja fotograficzna przypadków
  • praca w technice konwencjonalnej, Damon, Invisalign, wzmacnianie zakotwienia miniimplantami ortodontycznymi
  • wykorzystanie artykulatora dla poszerzenia diagnostyki ortodontycznej, deprogramacja dla celów ortodontycznych
  • w przypadkach skomplikowanych wad zgryzu aktywna współpraca z fachowcami wszystkich dziedzin stomatologii

Wykształcenie:

  • 2009-obecnie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna 
  • 2014 Specjalista Ortodoncji
  • 2009-2013 Instytut Stomatologii w Łodzi Poradnia Ortodoncji, staż specjalizacyjny pod kierunkiem dr n.med. Adama Skiby, specjalisty ortodoncji
  • 2008-2009 Przychodnia Lekarska WAT, staż podyplomowy pod kierunkiem lek.stom.Tomasza Borzęckiego, specjalisty protetyki
  • 2004-2008 Warszawski Uniwersytet Medyczny I Wydział Lekarski Oddział Stomatologii

Członkostwo:

  • Polskie Towarzystwo Ortodoncji (PTO)
  • Europejskie Towarzystwo Ortodoncji (EOS)

Publikacje:

  • Agnieszka Borzęcka, Adam Skiba: Wada szkieletowa klasy III u dorosłych-etiologia, diagnostyka, leczenie-opis przypadku.Stom.Współcz.2013;20,5:19-24
  • Anna Herud, Agnieszka Borzęcka, Adam Skiba:Symetria łuków zębowych u pacjentów z jednostronnym rozszczepem podniebienia pierwotnego i wtórnego. Czas.Stom.2013;66,4:494-503
  • Śmiech-Słomkowska G., Herud A., Borzęcka A.: Symetria łuków zębowych u pacjentów  z jednostronnym rozszczepem podniebienia pierwotnego i wtórnego. Praca zaprezentowana na XXXI Sympozjum Sekcji Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego: Gdańsk, (Maj 2010)”

Dr Agata Dytkowska – specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją ukończyła w 2008 roku Warszawski Uniwersytet Medyczny. Od tej pory nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc m.in. w kongresach lub specjalistycznych szkoleniach.

DentystaNaPradze_portrety-1-69_pp

W naszej placówce Pani doktor wykonuje zabiegi stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej.

W pracy dużą uwagę zwraca na nawiązanie dobrego kontaktu z Pacjentem i chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące procesu leczenia.

Cechuje ją cierpliwość oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Dr Błażej Bętkowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów rozwijał swoją wiedzę i umiejętności w zakresie Chirurgii i Implantologii, jako członek Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

DentystaNaPradze_portrety-19-661_pp

Specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej rozpoczął w 2011 roku, która od początku studiów była jego największą pasją. Obecnie jest młodszym asystentem oraz doktorantem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach.

Uczestnik szkoleń z zakresu Chirurgii Ortognatycznej i Implantologii, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Litwie i w Czechach.

Dr Anna Dziubińska – Henne – specjalista protetyki stomatologicznej – ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2007 roku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

cropped-good-hands-equipment-icon-b.svg

W 2013 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologii, które zakończyła zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Jest uczestniczką licznych kursów i szkoleń, dzięki którym stale podnosi swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę i umiejętności wdraża w codziennej praktyce.

Indywidualnie i kompleksowo podchodząc do pacjentów oraz współpracując ze specjalistami innych dziedzin, uzyskuje doskonałe efekty leczenia.