dentystanapradze.pl

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA WARSZAWA – wizyty adaptacyjne

Nasza klinika to świetne miejsce, by Twoje dziecko zaczęło swoją przygodę w gabinecie dentystycznym. Zapraszamy na wyjątkowe wizyty adaptacyjne maluchy już od pierwszego roku życia.

Prowadzimy stomatologicznie przyszłe mamy. Nasi specjaliści to doświadczony zespół stomatologów i higienistek stomatologicznych. Większość z nich to rodzice. Jesteśmy gabinetem partnerskim akcji: Pierwsza Wizyta oraz Gabinet Przyjazny Małemu Pacjentowi.

Oferujemy leczenie ortodontyczne.

 

STOMATOLOG DZIECIĘCY WARSZAWA – leczenie w sedacji wziewnej

Nasz zespół stanowią cierpliwi i sympatyczni lekarze, z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, gwarantujemy leczenie bez bólu. W naszej pracy wykorzystujemy bezbolesne znieczulenie komputerowe SpeeperOne. Pacjentom cierpiącym na dentofobię polecamy całkowicie bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem sedacji wziewnej (gaz rozweselający). Kolorowe plomby, bajki wyświetlane podczas wizyty, – to standard, który sprawia, że Twoje dziecko za każdym razem wraca do nasz uśmiechem. Każdy Mały Pacjent po wizycie w naszej klinice otrzymuje upominek.

 

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA PRAGA – bezboleśnie, bezstresowo, skutecznie

Chcemy by dzieci dobrze kojarzyły każdy kontakt z naszym gabinetem, dlatego dbamy o wszelkie szczegóły. W poczekalni przygotowaliśmy dla Najmłodszych kącik dziecięcy oraz akwarium. Oferujemy system zniżek dla dzieci i rodzin. Wspieramy profilaktykę stomatologiczną na terenie Pragi-Południe, współpracując w tym zakresie z wieloma przedszkolami. Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment szczoteczek oraz profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej dla najmłodszych (Brush-Baby, SPLAT, R.O.C.S., GUM)

 

Dbamy, by dla dzieci wizyty nie oznaczały nerwów i stresu

 
 

Stomatolog dziecięcy Warszawa

Nasz gabinet zlokalizowany jest na Pradze-Południe, ale przyjmujemy najmłodszych Pacjentów

z całej Warszawy i okolic.

Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej.

Zadzwoń i sprawdź czy pracujemy w najbliższą sobotę

Gapinet przyjazny malemu pacjentowi - stomatolog dziecięcy warszawa -  dentystanapradze.pl